Skocz do zawartości

LOLSON

Administrator
 • Liczba zawartości

  5 414
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  87

Ostatnia wygrana LOLSON w dniu 6 Maja 2021

Użytkownicy przyznają LOLSON punkty reputacji!

Członek administracji

Użytkownik należy do administracji

O LOLSON

 • Tytuł
  𝕋𝕆𝕆 𝔸𝕃𝕀𝕍𝔼
  Newbie
 • Urodziny 08.06.1999

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wrocław
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:123265627

Ostatnie wizyty

45 468 wyświetleń profilu
 1. Kliknij w odpowiedni link, aby zagłosować na serwer ▶ Serwer Arena 1VS1 ◀ ▶ Serwer Arena 1VS1 #2 ◀ ▶ Serwer Only Mirage ◀ ▶ Serwer Only Mirage #2 ◀ ▶ Serwer Deatchmatch ◀ ▶ Serwer Deatchmatch #2 ◀ ▶ Serwer ONLY AWP ◀ ▶ Serwer COD 200 ◀ ▶ Serwer ONLY MIRAGE BF2 ◀ ✔ Jak zagłosować na serwer ✔ Wchodzimy w link. Klikamy przycisk "ZAGŁOSUJ". Przechodzimy weryfikacje. Głos można oddawać raz na 24h na każdy serwer! Pisanie posta częściej niż raz na 24h będziesz skutkowało ostrzeżeniem! Dodajemy post w tym temacie na które serwery zagłosowaliśmy. ✔ Specjalne głosowanie dla graczy CS:GO ✔ Pobieramy dodatek GlobalServerify i go instalujemy, Dzięki dodatku GlobalServerify możesz oddawać dziennie nie +10, a +100 punktów! Każdy głos będzie nagradzany reputacją oraz usługami na serwerach!
 2. Po ciężkich pracach, nieprzespanych nocach, życzeń @aquax prezentujemy Wam nowy, odświeżony styl. Jest bardzo przejrzysty, każdy się w nim odnajdzie. Największą zmianą jest aplikacja Pages która na pewno przyda się redakcji do pisania artykułów. Kolejną zmianą jest kontakt z administracją, pojawiły się w niej osoby z rangą Moderator oraz Opiekun TS3 (od razu prośba do was gdy zmieniacie swój avatar piszcie do mnie na PW/steam etc, ułatwi to prace). Największe podziękowania lecą do @sitefuture bez którego obecny wygląd forum nie wyglądałby tak jak wygląda, ja dołożyłem swoją małą cegiełkę. Nie ma się co rozpisywać, sami poznacie nowy styl który zostanie z nami kolejne piękne lata.. Swoje pierwsze opinie możecie zostawić tu w temacie.
 3. Cytat z oficjalnej strony Invision "Pages to aplikacja, która umożliwia tworzenie niestandardowych obszarów Twojej społeczności. Mogą to być zarówno niestandardowe bloki wielokrotnego użytku do użycia na pasku bocznym, jak i złożone aplikacje zbudowane przy użyciu naszej funkcji baz danych. Podczas gdy nasze inne aplikacje zapewniają regulowany (choć konfigurowalny) interfejs, który jest gotowy do użycia zaraz po instalacji, Pages jest nieco inny. Pomyśl o tym bardziej jak o przyborniku - zawiera funkcje, których używasz do tworzenia własnych interfejsów. " W skrócie pozwala Nam zbudować taki "portal", co pomoże w 100% zautomatyzować pracę w redakcji jak i na forum. Kontaktowałem się z @Max Bugs i też jest zadowolony z tego jak to może działać. (oznaczę też resztę redakcji, może im też sie spodoba, bądź osoby które się w redakcji udzielają: @Clueey, @Doman, @Gunia, @Rejku) Została utworzona specjalna zbiórka, którą znajdziecie tutaj -> https://multi-head.pl/donate/view-goals/ Cel to: 450 zł W tej zbiórce liczą się tylko przelewy na konto bankowe lub PayPal. Dane znajdziecie tu -> https://multi-head.pl/page/dane Dziękujemy za każde wsparcie. Źródło: https://invisioncommunity.com/4guides/suite-applications/pages/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...